Dobra Edukacja w Zawierciu

Dobra Edukacja w Zawierciu

Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji managerskich kadry zarządzającej w sektorze edukacji w powiecie zawierciańskim.

Projekt będzie przeprowadzony we współpracy z Bjerkaker Learning Lab (BLL), która jest organizacją pozarządową z Oslo. Program szkoleniowy stworzyliśmy korzystając z norweskich doświadczeń i dobrych praktyk, w swoich działaniach skupimy się przede wszystkim na zarządzaniu projektowym, wdrożeniu norweskich rozwiązań przy uwzględnieniu polskich realiów.

Warsztaty potrwają 5 dni i będą obejmowały zarówno treści teoretyczne jak i elementy praktyczne.

Uczestnikami będzie kadra zarządzająca placówek oświatowych na poziomie podstawowym i ponadpodstawowym (dyrektorzy i wicedyrektorzy) z min. 5 letnim doświadczeniem w zarządzaniu.

Projekt nie tylko wzmocni stosunki w obszarze edukacji między Polską, a Norwegią, ale też będzie miał przełożenie na podniesienie potencjału ludzkiego w naszym kraju.

Projekt „Dobra edukacja w Zawierciu” korzysta z dofinansowania o wartości 9 958 EUR otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy EOG. Celem projektu jest rozwój kompetencji kadry zarządzającej w sektorze edukacji z terenu powiatu zawierciańskiego.

Wróć do listy